Data: 2002-09-28 19:06:11
Temat: Oszustwa na aukcjach.
Od: "DArek" <c...@w...org.pl> szukaj wiadomości tego autora
[ pokaż wszystkie nagłówki ]Witam,
Kolejny raz padlem ofiara oszustwa na aukcji internetowej. Nie dostalem tego
co chcialem a ponadto to co dostalem bylo uszkodzone. Sprobowalem porozumiec
sie z gosciem ktory mi to sprzedal ale nie raczy sie odezwac. Postanowilem
tym razem nie popuscic i jakos wyegzekwowac swoje pieniadze. Zamierzam
zglosic ten fakt na policje, nawet jesli nie odzyskam pelnej sumy (lub
zupelnie nic) to moze jakos uprzyksze zycie oszustowi. Teraz mam pytanie::
czy jest jakas minimalna kwota od ktorej policja zajmuje sie takimi sprawami
czy powinni zajac sie sprawa niezaleznie od kwoty? Drugie pytanie: gdzie
udac sie aby zlozyc zawiadomienie - kazda komenda policji powinna zajac sie
ta sprawa, czy moze trzeba szukac jakiegos specjalnego wydzialu, czy moze
wogole nie zglasza sie takich spraw na komendzie, jesli nie tam to gdzie?
Pozdrawiam
Darek
Następne wpisy z tego wątku
- 29.09.02 07:05 Marcyś
Najnowsze wątki z tej grupy
- 256 świadków nie ma racji
- Re: Jak wygląda "wykonywanie mandatu posła (opozycji)" z aresztu?
- Rower przypięty do mojego
- Kąsaltig Grub
- Re: Sztuka Edukacji wer. 6462 - dodałem roz. z propozycją nowej ordynacji wyborczej
- Nordstrim
- obostrzenia
- ilość węzłów sanitarnych w biurowcu
- Korekta prognozy
- ROBERT GWIAZDOWSKI: PO CO NAM ZWIĄZKI PARTNERSKIE?
- Czy można orzekać po pijaku?
- reparacje
- ustawienie przetargu
- Przeszukiwanie baz i netu
- Mini Netykieta polskich grup dyskusyjnych
Najnowsze wątki
- 2024-07-13 256 świadków nie ma racji
- 2024-07-13 Re: Jak wygląda "wykonywanie mandatu posła (opozycji)" z aresztu?
- 2024-07-09 Rower przypięty do mojego
- 2024-07-09 Kąsaltig Grub
- 2024-07-08 Re: Sztuka Edukacji wer. 6462 - dodałem roz. z propozycją nowej ordynacji wyborczej
- 2024-07-06 Nordstrim
- 2024-07-06 obostrzenia
- 2024-07-05 ilość węzłów sanitarnych w biurowcu
- 2024-07-04 Korekta prognozy
- 2024-07-04 ROBERT GWIAZDOWSKI: PO CO NAM ZWIĄZKI PARTNERSKIE?
- 2024-07-03 Czy można orzekać po pijaku?
- 2024-07-02 reparacje
- 2024-07-02 ustawienie przetargu
- 2024-07-02 Przeszukiwanie baz i netu
- 2024-07-01 Mini Netykieta polskich grup dyskusyjnych