Data: 2002-03-15 18:01:42
Temat: Re: aukcja..zostalem oszukany
Od: Goomich <g...@w...pl> szukaj wiadomości tego autora
[ pokaż wszystkie nagłówki ]"Robert Bajorek" <r...@p...onet.pl> naskrobał(a) w
news:3c9076a7$1@news.vogel.pl:
> Czy twoja niepełnoletniość
> komplikuje sprawę - nie mam pojęcia. pozdrawiam
A moży by ją wykorzystać? Skoro jest niepełnoletni, to można
zastosować art. 17 kc, że w wypadku rozporządzenia swoim majątkiem,
potrzebna jest zgoda przedstawiciela ustawowego. Wtedy to druga
strona musiałaby udowodnić, ze nie wysłała gwoździa.
Pozdrawiam
Krzysztof "Goomich" Ferenc
g...@w...pl UIN: 6750153
Chrzanić sygnaturki !!!!
Następne wpisy z tego wątku
- 18.03.02 15:47 Poke
Najnowsze wątki z tej grupy
- Rower przypięty do mojego
- Kąsaltig Grub
- Re: Sztuka Edukacji wer. 6462 - dodałem roz. z propozycją nowej ordynacji wyborczej
- Nordstrim
- obostrzenia
- ilość węzłów sanitarnych w biurowcu
- Korekta prognozy
- ROBERT GWIAZDOWSKI: PO CO NAM ZWIĄZKI PARTNERSKIE?
- Czy można orzekać po pijaku?
- reparacje
- ustawienie przetargu
- Przeszukiwanie baz i netu
- Mini Netykieta polskich grup dyskusyjnych
- Re: Jak wypełnić polecenie francuskiego sądu blokowania niektórych zapytań DNS? Blokując Francję
- Re: Powtórne wezwanie na PO-komisję uzdrowi Ziobrę już w 10 dni
Najnowsze wątki
- 2024-07-09 Rower przypięty do mojego
- 2024-07-09 Kąsaltig Grub
- 2024-07-08 Re: Sztuka Edukacji wer. 6462 - dodałem roz. z propozycją nowej ordynacji wyborczej
- 2024-07-06 Nordstrim
- 2024-07-06 obostrzenia
- 2024-07-05 ilość węzłów sanitarnych w biurowcu
- 2024-07-04 Korekta prognozy
- 2024-07-04 ROBERT GWIAZDOWSKI: PO CO NAM ZWIĄZKI PARTNERSKIE?
- 2024-07-03 Czy można orzekać po pijaku?
- 2024-07-02 reparacje
- 2024-07-02 ustawienie przetargu
- 2024-07-02 Przeszukiwanie baz i netu
- 2024-07-01 Mini Netykieta polskich grup dyskusyjnych
- 2024-07-01 Re: Jak wypełnić polecenie francuskiego sądu blokowania niektórych zapytań DNS? Blokując Francję
- 2024-07-01 Re: Powtórne wezwanie na PO-komisję uzdrowi Ziobrę już w 10 dni